Delphi Service Center

Delphi Service Center

Delpi Servis Center

Delphi je značkou velmi se rozvíjející a i přes prvotní potíže se vstřikováním v evropských vozidlech způsobené zejména velmi špatnou kvalitou nafty, na kterou nebyly vstřikovače příliš připravené a tomuto fenoménu střední a východní Evropy přesné mikrosystémy nedokázaly dlouhodobě odolávat. Delphi je značkou nejdynamičtěji se rozvíjející a obsazující trh prvovýroby, kde získává velmi silné pozice a je potřeba s ní počítat.

Systém Common Rail Delphi nalezneme prakticky ve všech automobilových značkách od Ford, Mercedes, Opel, Peugeot, Renault a od roku 2014 i ve vozech Volkswagen, Audi, Seat a Škoda.

Delpi Servis Center

Dnes se vývoj dieselových systémů dostal na vysokou úroveň a cílenými kroky ve vývoji a reagování na komplikace v oblastech se špatným palivem jsou současné vstřikovací systémy mnohem odolnější na vnější vlivy.

Pokud přece jen vzniknou potíže s vozidlem, kde je diagnostikována závada na vstřikování, neváhejte se na nás obracet a uděláme vše pro to, aby Váš vůz dostal co do opravy profesionální péči, bez které nemusí oprava dopadnout šťastně pro Vás jako uživatele vozidla. Výsledkem neodborné opravy vstřikovačů a čerpadla mohou být zcela zbytečně vynaložené nemalé peníze s katastrofálním výsledkem-nepojízdného vozidla.

Obracejte se prosím vždy na vyškolená pracoviště, která disponují znalostmi, vybavením a technickou podporou našeho diesel centra. V naší komunitě bude Vaše vozidlo v odborné péči.

Delpi Servis Center

Mějte na paměti, že u každého vstřikovače je nutné po jakékoli opravě provést vygenerování korekčního kódu ke kalibraci a zpřesnění odchylek při výrobě náhradních dílů, které korekční kód vyrovná do velmi přísných norem. Bez korekčích kódů moderní dvacetipinové vstřikovače ve vozidle nefungují a neodborná oprava je zcela zbytečnou investicí. Řídící jednotka rozpozná rozdíl a nepovolí nastartování bez nahrání nových kódů. Chrání tak Váš motor a jeho životnost.

Objednejte svůj vůz již teď na - +420 353 228 118 nebo +420 739 560 236