Bosch

Vstřikovací systémy Bosch

BoschSpolečnost Bosch, jako jeden z hlavních dodavatelů vstřikovacích systémů do vozidel vyráběných v Evropě zejména do vozů Volkswagen, Audi, Seat, Škoda, Mercedes aj. má propracovaný systém dodávání dílů, oprav komponentů vstřikovacích systémů a cenotvorby.

Jako zástupce a opravce pro vstřikovací systémy Bosch provádíme veškeré operace potřebné k autorizovanému testování, repase vstřikovačů a vysokotlakých čerpadel. Naše zkušenosti z oprav těchto systémů Vám mohou pomoci s technickou podporou, kterou poskytujeme spolupracujícím servisům.

Vstřikovací systémy BOSCH nabízejí technická řešení založená na přesnosti a rychlosti elektromagnetického vstřikováni Solenoid vstřikovačů se vstřikovacím tlakem čerpadel CP4 až 1800 barů. Jednotlivé stupně samostatných vstřiků, které umožňuje ventil vyrovnávání tlaku během kratšího času jsou zdokonalením, které pomáhá přiblížit se výkonem téměř na úroveň piezoelektrických vstřikovačů. Snížení hluku pak umožňuje předvstřik a dodatečné vstřiky snižují emise pevných částic.

Piezoelektrické vstřikovače určené pro vyšší úrovně měrného výkonu motoru pracují s čerpadlem CP4 a budou vstřikovat do válců naftu pod tlakem 2200 barů. Jsou tak schopné plnit nejnáročnější emisní normy euro6.

Objednejte svůj vůz již teď na - +420 353 228 118 nebo +420 739 560 236